Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Polonisz – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:31 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Polonisz (gm. Babiak, powiat kolski), która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Kłodawa

Kłodawa(Polonisz + 19 km)

649 000 zł250 m² 2 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na ogrodzonej, zagospodarowanej, 30-arowej działce do kupna dom wolnostojący 2 kondygnacyjny i 3 garażami. Otoczony zielenią, trawnikiem, ciszą, licznymi nasadzeniami krzewów, drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Teresewo

Teresewo(Polonisz + 16 km)

1 080 000 zł284 m² 3 802,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem w bryle budynku. Lokalizacja: teresewo, gm. Wierzbinek 1 km od centrum gminy Sompolno 10 km od ślesińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Święciec

Święciec(Polonisz + 19 km)

560 000 zł189 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom w cichej i malowniczej okolicy w miejscowości Święciec w gminie Kramsk. Oferta posiada szereg atutów, z których najważniejsze to: lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mostki

Mostki(Polonisz + 8 km)

3 000 zł240 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:32 126 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom w miejscowości Mostki (gm. Sompolno), idealny jako miejsce na kwatery pracownicze, dom dla ekipy wykonawczej lub zakwaterowanie dla pracowników firm z okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Kościelec

Kościelec(Polonisz + 22 km)

470 000 zł45 m² 10 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, idealną dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą, a zarazem wygody i nowoczesnych rozwiązań. Na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Katarzyna

Katarzyna(Polonisz + 13 km)

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 019 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Dom pod lasem - oaza spokoju dla jednej lub dwóch rodzin ? Lokalizacja: katarzyna 12, okolice Przedecz (woj. wielkopolskie) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gąsiorów

Gąsiorów(Polonisz + 21 km)

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - Gąsiorów, gm. Kościelec Prezentujemy niezwykle atrakcyjną nieruchomość o pow. użytkowej 200 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Holendry Bytońskie

Holendry Bytońskie(Polonisz + 22 km)

659 000 zł173 m² 3 809,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w miejscowości Holendry Bytońskie, powiat radziejowski, gmina Bytoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Przedecz(Polonisz + 15 km)

340 000 zł250 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Dom wolnostojący - może być dwurodzinny - dwa oddzielne mieszkania po 95 m2. Klatka schodowa wspólna, poddasze - strych - wspólny. Oddzielne liczniki na energię i wodę. Dwa mieszkania - na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Polonisz

Polonisz,wielkopolskie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 105 m²

Na sprzedaż: mały domek do remontu na dużej działce - Polonisz 16 (2 km od Babiaka) ? Nieruchomość: lokalizacja: polonisz 16, gmina Babiak (tylko 2 km od Babiaka, 3 km od Brdowa, 18 km od Koła).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wójcin(Polonisz + 22 km)

190 000 zł95 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Na sprzedaż dom posiadający dwa odrębne lokale- sprzedaż w całości. Usadowiony na działce ponad 2000m2, otoczony starodrzewiem. Idealna okazja dla rodziny czy osoby chcącej zainwestować.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij